Equip2018-07-24T08:39:52+00:00

UN EQUIP DE SOCIS DIVERS I IL·LUSIONAT

Som un equip on regna la diversitat i l’abundància d’opinions en un ambient de llibertat i respecte per les qualitats de l’altre. Estem units per la sensació que estem sostenint una cosa molt gran i el desig de seguir aprenent i fer un treball significatiu

marisa-clares

Esther Macìa

“Millor tard que mai”

“Millor tard que mai”

Miriam Fisas

Miriam Fisas

“Mirar amb els teus ulls i
observar amb els meus”

Carolina de León

Carolina de León

“Qui ets tu per no ser extraordinari?”

“Millor tard que mai”

Maru Dávila

Maru Dávila

“Tots estem subjectes
al constant canvi”

Javier Carbajo

Javier Carbajo

“La lògica et portarà des de A fins a B.
La imaginació et portarà a tot arreu.”

Francesc Blasco

Francesc Blasco

“Cal que et converteixis en el tipus de persona que vols ser, i això comença demostrant-te la teva nova identitat a tu mateix.”

Marga Baró

Marga Baró

“On tens por a entrar és on es troba el
tresor que busques”

Judith Aparicio

Judith Aparicio

“La vida es veu millor si ens posem els
ulls de nen”

Jaume Abad

Jaume Abad

“Decideix sense por, sigues valent i arrisca’t”

CATALIZA

  • SEU CENTRAL
    Travessera de Grácia, 278.
    Barcelona
  • +34 ​649 202 368

TENIM OFICINES A

  • MADRID
    Contacte: Maru Dávila, mdavila@cataliza.org
    Contacte: Jose Luis Santamaría, joseluis.santamaria@arbinger.es
  • BILBAO
    Contacte: Javier Ondarra, jondarra@arbinger.es
  • BARCELONA Y MALLORCA
    Contacte: Nicole Berger, nicole.berger@arbinger.es
  • LANZAROTE
    Contacte: Miriam Fisas, mfisas@cataliza.org
  • PARIS
    Contacte: Esther Macià, emacia@cataliza.org

ARBINGER SOCIS

  • LONDRES
    Contacte: Alec Grimsley, alec@optimusod.com
  • AMSTERDAM
    Contacte:Rick de Rijk, RickdeRijk@arbinger.nl
  • COPENHAGEN
    Contacte: Mette Ponty, mponty@arbinger.dk
  • BUCHAREST
    Contacte: Cristina Gheorghe, cristina.gheorghe@the-network.ro
  • BOGOTÁ
    Contacte: Daniel Cabrera, danielc.arbinger@carismalatam.com
  • SINGAPUR
    Contacte: Senthiyl,senthiyl@arbingersea.com
  • SAO PAOLO
    Contacte: Marcio Welter, marcio.welter@brlumen.com